Menu Zamknij

O Firmie

Powstała w 1990 roku firma EURO – PACK S.C. ZAKŁAD OPAKOWAŃ jest spółką dwóch Jacków – Filimowskiego i Kapitulskiego. Od początku swej działalności postawiliśmy na taki rodzaj usług, który na formującym się dopiero wolnym rynku pomógłby tworzącym się przedsiębiorstwom odnieść sukces rynkowy.

Najlepszy nawet produkt pozbawiony odpowiedniej oprawy jaką jest przyciągające oko opakowanie, może mieć trudności z przebiciem się przez ofertę konkurencji.

Dlatego specjalizujemy się w produkcji opakowań i innych artykułów z folii sztywnych oraz płyt z tworzyw sztucznych metodą termoformowania oraz sztancowania. Pracujemy przede wszystkim na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw, pragnących opakować swoje towary w sposób nowoczesny, eksponując  lepiej dzięki naszym opakowaniom zalety swoich wyrobów, a także dla firm poszukujących wszelkiego typu wytłoczek, wkładek, kształtek czy obudów.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w przygotowywaniu opakowań dla szerokiego spectrum branż, od spożywczej, przez tekstylną, elektroniczną, zabawkarską, zoologiczną, wyposażenia wnętrz, reklamową, na budowlanej kończąc, pozwala nam elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby naszych klientów i służyć im doradztwem w zakresie doboru najlepszego typu opakowania czy elementu pozycjonującego.

Realizujemy zarówno zamysły klientów wykonując według ich projektów formy i wykrojniki niezbędne do naszej produkcji, jak i proponujemy rozwiązania  najlepsze z punktu widzenia naszej, obejmującej już trzecią dekadę, obecności na specyficznym rynku usług dla firm.

Pracujemy lub pracowaliśmy dla takich znanych marek jak:

ANDROPOL, AMEX STATIONERY, AROMAT – SNACK, ARVEX, COLOREX

CONVECTOR, ELECTRA, FAKRO, KOLASTYNA, KRAKUS, LECLERC, MARS POLSKA, MIRACULUM, SANEL, ZEGAR oraz ponad tysiąca mniej znanych , ale dynamicznie rozwijających polską gospodarkę. Chętnie wspieramy start najmniejszych podmiotów, ułatwiając im pierwsze kroki na rynku .

W produkcji opakowań stosujemy wysokoprzeźroczyste, odporne na udary, transparentne lub kolorowe folie PET, PVC, PS, PE o zakresie grubości od 150 do 1000 mikronów /0,15 do 1 mm/. Ich błyszcząca powierzchnia nadaje spakowanym produktom elegancji i dodatkowego blasku.

Formujemy też i sztancujemy arkusze HIPS, PVC, VIVAC od 1 do 5 milimetrów grubości.

Położenie naszej firmy w północnej części Krakowa /okolice MAKRO CASH/ pozwala na wygodny i pozbawiony /po oddaniu do użytku trójpoziomowego Ronda Ofiar Katynia/  korków dojazd z obwodnicy autostradowej , drogi olkuskiej i warszawskiej oraz z kierunku wschodniego i południowego.